Rekrutacja zakończona

Chorujesz na przewlekłą pokrzywkę idiopatyczną/ spontaniczną lub ktoś z twoich bliskich? Szukasz nowych terapii? Zadzwoń i weź udział w badaniu klinicznym.

 

Tytuł badania:

Badanie fazy III, przeznaczone dla osób w wieku: od 18 do 75 lat ze zdiagnozowaną przewlekłą pokrzywką idiopatyczną (CIU) lub przewlekłą pokrzywką spontaniczną (CSU), u których terapia przeciwhistaminowa nie przynosiła pożądanych efektów.

 

Lek badany: TEV-45779

Badany lek (TEV-45779) jest przeciwciałem monoklonalnym badanym aby sprawdzić czy jest podobny do leku zarejestrowanego pod nazwą XOLAIR. XOLAIR jest lekiem na astmę alergiczną, przewlekłą pokrzywkę spontaniczną oraz przewlekłe zapalenie zatok przynosowych z polipami nosa, stosowanym w USA oraz Unii Europejskiej.

 

Cel badania:

Ocena skuteczności leku TEV-45779 w porównaniu do XOLAIR na podstawie wskaźnika nasilenia świądu w CIU / CSU, przy leczeniu przeciwhistaminowym. (H1)

 

Czas badania:

Badanie będzie trwało 10 i pół miesiąca.

Lekarz na wizycie wstępnej oceni możliwość Twojego wzięcia udziału w badaniu, dlatego tak ważne jest dostarczenie na wizytę całej dokumentacji medycznej dotyczącej zarówno leczenia pokrzywki oraz leczenia ogólnego.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami tel.: 608-637-401 lub bezpłatnej infolinii 800 919 545 (od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-18.00)

 

Zapraszamy również do zarejestrowania się do naszej bazy danych.