Nasz zespółNasz Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych różnych typów (biorównoważności, badania fazy I-III).

Wszyscy członkowie zespołu uczestniczą w regularnych szkoleniach związanych z ogólnymi zasadami prowadzenia badań klinicznych zgodnie z GCP oraz w szkoleniach z zasad postepowania w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Personel ośrodka szkolony jest również w sposób stały z procedur obowiązujących w ośrodku, jak również z procedur prowadzonych badań klinicznych. Personel odpowiedzialny za wysyłkę materiału biologicznego do laboratoriów regularnie uczestniczy w szkoleniach IATA.

Nasz zespół badawczy tworzą

  • Badacze
  • Eksperci medyczni
  • Pielęgniarki
  • Diagności i technicy laboratoryjni
  • Farmaceuci
  • Koordynatorzy Badań
  • Asystenci

Nasz zespół jest wspierany przez ekspertów medycznych (uznanych specjalistów z wieloletnim, potwierdzonym doświadczeniem w danej dziedzinie terapeutycznej).

Filarem naszego zespołu są założycielki Clinical Research Group dr Kamila Padlewska i dr Katarzyna Jarus-Dziedzic, które są wspierane przez profesjonalistów z różnych dziedzin medycyny. Zespół prowadzący badania w naszym ośrodku stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i spotkaniach naukowych.

Katarzyna Jarus DziedzicKatarzyna Jarus-Dziedzic doktor nauk medycznych, neurochirurg; założyciel i prezes Clinical Research Group, pełniąca również funkcję Dyrektora ds. Medycznych i Naukowych. Pracuje w branży badań klinicznych od 2002 roku, systematycznie budując swoją pozycję jako doskonałego eksperta i menedżera w branży, przykładając najwyższą wagę, do jakości prowadzonych badań oraz bezpieczeństwa ich uczestników. Badacz główny i współbadacz ponad 90 badań klinicznych różnych faz z pacjentami i zdrowymi ochotnikami w różnych wskazaniach, dla polskich i zagranicznych firm farmaceutycznych i CRO. Wieloletni Dyrektor Medyczny jednego z wiodących ośrodków badań klinicznych faz wczesnych, w którym stworzyła od podstaw dział medyczny i zespół badawczy. Autorka kilkudziesięciu standardowych procedur postępowania (SOP) i instrukcji obejmujących szerokie spektrum prowadzenia badań klinicznych (procedury medyczne, zapewnienia jakości, przetwarzania danych i inne).

Wybitny klinicysta z ponad 20-letnim doświadczeniem jako neurochirurg i wybitnym dorobkiem naukowym (ponad 30 publikacji w prestiżowych czasopismach naukowych).

 

Doktor PadlewskaKamila Padlewska doktor nauk medycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie, specjalista dermatolog-wenerolog, współzałożyciel Clinical Research Group. Jest ekspertem w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej. Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziałach Dermatologii, Chirurgii Dermatologicznej i Immunologii w Scripps Clinic and Research Foundation (La Jolla), w Klinice Dermatologicznej University of California, USF College of Medicine (San Diego) oraz Ain Shams Hospital (Kair). Dr Kamila Padlewska prowadziła liczne badania naukowe w Instytucie Pasteura (Paryż) i jest autorką licznych publikacji naukowych i współautorką książek z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jest w zarządzie Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. W styczniu 2004 roku została kierownikiem Laboratorium Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej KLSP IZIS.

Od wielu lat uczestniczy w badaniach klinicznych z zakresu dermatologii i dermo-kosmetologii prowadząc je z najwyższą troską o pacjenta oraz jakość uzyskiwanych danych klinicznych.