Nasz ośródek mieści się na terenie prywatnej wielospecjalistycznej przychodni zlokalizowanej w centrum Warszawy (Wola). Na powierzchni około 200 m2 znajduje się w pełni wyposażone pomieszczenia służące do obsługi pacjentów i prowadzenia procedur badań klinicznych.

W lutym 2014 roku zakończyliśmy modernizację nowej części przychodni, którą zaprojektowaliśmy i przebudowaliśmy specjalnie do celów prowadzonych badań. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom jeszcze większy komfort uczestnictwa w badaniach, a naszym sponsorom szerszy zakres i wyższy standard usług.

 

Klinika

 

LABORATORIUM

Ośrodek posiada własne laboratorium do procesowania próbek krwi oraz moczu, wyposażone w wirówki, zamrażarki poniżej -25oC oraz lodówki 2-8oC. Zestawy laboratoryjne do badań klinicznych przechowywane są w temperaturze kontrolowanej przy ograniczonym dostępie.

 

LABORATORIUM

 

FARMACJA

Posiadamy klimatyzowane pomieszczenie apteczne o ograniczonym dostępie (kontrola i zapis wejść), wyposażone w blat roboczy do przygotowywania leków, zamykane szafy farmaceutyczne oraz lodówki do przechowywania leków w temperaturze 2-8oC lub innej w zależności od wymagań określonych dla danego produktu leczniczego.

Temperatura w pomieszczeniu oraz w zamrażarkach i lodówkach jest monitorowana elektronicznie, zapisywana na serwerze w systemie ciągłym oraz zapisy są drukowane dla potrzeb dokumentacji badania klinicznego. System pomiaru temperatur wyposażony jest również w system alarmowy.

 

BIURO

Dokumentacja prowadzonych badań przechowywana jest w pomieszczeniu biurowym o kontrolowanym dostępie. Na terenie całego Ośrodka zapewniamy bezprzewodowy, szybki Internet.

Zapewniamy komfortowe warunki pracy dla monitorów badania. Wizyty monitorujące odbywają się w osobnym, przeznaczonym do tego gabinecie przy wsparciu wyznaczonego członka zespołu badawczego (koordynatora, badacza lub asystenta).